4. MOST BODRUM, NEFES KESEN MÜCADELEYE SAHNE OLDU.

 

4.’sü düzenlenen Most Bodrum Turnuvası, Yalıkavak Marina ev sahipliğinde gerçekleşti.  22-25Ağustos tarihlerinde gerçekleşen turnuvada 22 büyük balık teknesi kıyasıya yarıştı.


 

Başhakemliğini Serdar Günseren’in yaptığı turnuvanın ev sahipliğini ise Yalıkavak Marina yaptı. İki gün süren turnuvada iş dünyasından Turgut Konukoğlu ve ekibi, Adil Konukoğlu ve ekibi,  Erkut Soyak, Sinan Kosif, Murat Aslan, Sinan Kuran, Can Okan, Alp Kırşan ve Kazım Ak gibi isimler balık rekorunu kırmak için yarıştılar.

 

Yarışmanın en büyük balığı 81.6 kg ile Kozlu teknesi ekibi tarafından tutuldu. 

 

Turnuvanın birincisi  69.4 kg ile Baracuda teknesi Erkut Soyak ve Murat Aslan’ın ekibi oldu.

İkinciliğini 57.6 kg ile Shamu teknesi ile Sinan Kuran ve ekibi

Turnuvanın üçüncülüğünü ise 45.8 kg ile Dromeas Teknesi Efe Kuyumcu ve ekibi aldı.

Rose Sea teknesi ile Nazmi Doğru ve ekibi özel ödül aldı.

Heyecan dolu geçen ve dünyada oldukça popüler olan sportif balıkçılığın Türkiye’deki en önemli organizasyonu olarak öne çıkan Most Bodrum Turnuvası unutulmaz bir yarışmaya daha imza attı.

Turnuvanın ödülleri, Yalıkavak Marina CEO'su Kenan Khundaverdiyev, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Atölye Gözlük, Müze Kart adına Mehtap Ferah

Ödül törenine katılan Cefi Kamhi, Sinan-Melda Kosif, Füsun Kuran,  Ayşe San, Süleyman Kosif, Asuman-Tahsin Tokgöz, Tuğba Develi, Sandra- Nino Erer, Nihal Doğan, Burak Hatipoğlu, Nastasia Jacober, Meral İkizler ve Eren-Çisem Baki gibi ünlü isimler de bu yıl tutulan balıkları görmeye geldiler.